Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


TXT RACING 280
Marka:
Grupa:
Trial
Cena:
42 500 PLN
Stan: NowyRok produkcji: 2024

 Idealnie umieszczony pomiędzy naszymi ukochanymi rowerami próbnymi o pojemności 250 cm3 i niesamowitymi motocyklami próbnymi o pojemności 300 cm3.
TXT RACING 280 oferuje idealne połączenie mocy 2-suwowego silnika, niskiej masy i zwrotności - dokładnie to, czego potrzebują doskonali rowerzyści poszukujący większej mocy i super zwinności. I jak wszystkie nasze rowery próbne, jest on wyposażony w wysokiej jakości części, takie jak hydrauliczne sprzęgło i hamulce BRAKTEC, a także wiodące zawieszenie, aby zapewnić niezawodność, a przede wszystkim mnóstwo frajdy z jazdy.


Zawartość treści umieszczona na stronie internetowej służy jedynie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Wszelkie uzgodnienia właściwości i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży.
Marki

>> KTM
>> DUCATI
>> GasGas
Kontakt

EURORIDER S.C.
ul. Zimowa 41
40-318 Katowice

tel. +48 32 256 00 95
e-mail: biuro@eurorider.pl

NIP: 937-266-46-75

Polityka prywatności