Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


50 SX 2016 Szybkość bez limitów wiekowych
Marka:
Grupa:
MX
Cena:
14.550 PLN
Stan: NowyRok produkcji: 2016

 Prawdziwy sprzęt dla najmłodszych mistrzów w klasie MX, w wieku 3-4 lat. W zakresie bezpieczeństwa, prowadzenia i frajdy z jazdy 50 SX o masie 40 kg jest dla innych przykładem do naśladowania. Ma on wszystko, co zachwyca zawodników o wzroście do 1,30 m i zapewnia spokój ich rodzicom: wysokiej klasy podwozie z lekko działającymi hamulcami tarczowymi, wszędzie wyśmienite komponenty, mocarny i niezawodny silnik z łatwym w obsłudze sprzęgłem odśrodkowym.

RAMA I ZAWIESZENIA

50 SX jest zbudowany z podzespołów najwyższej klasy – od stabilnej ramy ze stali chromowo-molibdenowej aż po nowy widelec upside-down WP. Znakomite prowadzenie gwarantuje sztywny widelec teleskopowy z goleniami o średnicy 35 mm i z nowymi kutymi półkami oraz skokiem 185 mm.

HAMULCE

Zastosowane w 50 SX hydrauliczne hamulce tarczowe z tarczami typu wave z przodu i z tyłu pozwalają młodym zawodnikom ścigać się w nawet najtrudniejszych zawodach.

SILNIK Z AUTOMATYCZNYM SPRZĘGŁEM

Automatyczne sprzęgło odśrodkowe sprawia, że zawodnicy nie muszą zawracać sobie głowy sprzęgłem i zmianą biegów. Wystarczy tylko odkręcić gaz. Sprzęgło można ustawić pod kątem umiejętności zawodnika: miękkie działanie dla początkujących, a dynamiczne dla bardziej zaawansowanych.

OPCJONALNY ZESTAW REDUKUJĄCY MOC

Dla rodziców KTM ma zestaw części redukujący moc silnika z palety akcesoriów PowerParts – tak na wszelki wypadek, gdyby dwusuwowy, chłodzony cieczą silnik okazał się zbyt dynamiczny jak na umiejętności młodego zawodnika.

Silnik:1-cylindrowy benzynowy silnik 2-suwowy, chłodzony cieczą, z membranowym sterowaniem wylotu
Pojemność:49
Średnica x skok tłoka:39,5/40 mm
Skrzynia biegów:6 biegowa
Sprzęgło:3-szczękowe sprzęgło odśrodkowe na wale napędowym
Rama:aluminium
Rozstaw osi:1032
Wysokość siedzenia:684
Kąt wyprzedzenia główki ramy:66
Zawieszenie przód:WP UD 35mm
Koło przód:1.50x12"
Zawieszenie tył:WP Monoshock
Koło tył:1.60x10"
Pojemność zbiornika paliwa:2,3
Waga „na sucho”:41,5

Zawartość treści umieszczona na stronie internetowej służy jedynie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Wszelkie uzgodnienia właściwości i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży.
Marki

>> KTM
>> Ducati
>> Scrambler
>> Ducati Bikes
Grupy

>> Choppery / Cruisery
>> E-Ride
>> Enduro
>> Freeride
>> Klasyczne
>> Motocykle pojemności 125
>> MX
>> Naked Bike'i
>> Rower
>> Skutery
>> Sportowe
>> Sports Tourer
>> Supermoto
>> Szosowo-turystyczny
>> Turystyczne
Kontakt

EURORIDER S.C.
ul. Zimowa 41
40-318 Katowice

tel. +48 32 256 00 95
e-mail: biuro@eurorider.pl

NIP: 937-266-46-75