Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


Modele
WSZYSTKIE
NOWOŚCI
UŻYWANE
Grupa:
Marka:
50 SX 2016 Szybkość bez limitów wiekowych
Cena: 14.550 PLN

 Prawdziwy sprzęt dla najmłodszych mistrzów w klasie MX, w wieku 3-4 lat. W zakresie bezpieczeństwa, prowadzenia i frajdy z jazdy 50 SX o masie 40 kg jest dla innych przykładem do naśladowania. Ma on wszystko, co zachwyca zawodników o wzroście do 1,30 m i zapewnia spokój ich rodzicom: wysokiej klasy podwozie z lekko działającymi hamulcami tarczowymi, wszędzie wyśmienite komponenty, mocarny i niezawodny silnik z łatwym w obsłudze sprzęgłem odśrodkowym.

RAMA I ZAWIESZENIA

50 SX jest zbudowany z podzespołów najwyższej klasy – od stabilnej ramy ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
65 SX 2016 Szybkość bez limitów wiekowych
Cena: 18.550 PLN

 65 SX KTM-a jest właściwym sprzętem dla przyszłych zawodników w wieku od ośmiu do dwunastu lat, o wzroście około 1,60 m. Sześciobiegowa skrzynia biegów, potężne zawieszenia i wysokiej klasy podzespoły zapewniają młodemu zawodnikowi wszystko, czego potrzeba do frajdy z jazdy i otwarcie drzwi do kariery w świecie MX. Jego moc maksymalna i regulowane zawieszenia zwiększają szanse na zdobycie pole position.

RAMA I ZAWIESZENIA

Nowy ogromny widelec firmy WP z pełną regulacją i z goleniami o średnicy 35 mm, kierownicą firmy Renthal wykonaną z wysokiej ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
85 SX 2016 Nie dla dzieci
Cena: 22.950 PLN

Wśród młodych, ambitnych zawodników MX nie znajdziesz już obszczymurków. Tutaj walkę o zwycięstwo toczą przyszli mistrzowi, a największe szanse na podium gwarantuje 85 SX KTM-a, co udowodnił w 2010 r. Henry Jacobi, zdobywając tytuł mistrza świata. 85 SX bez wysiłku poradzi sobie z najtrudniejszym torem MX. Ten przedstawiciel małych maszyn crossowych łączy zaawansowaną technikę rodem z maszyn z MX z perfekcyjnym prowadzeniem.

HAMULCE

Przedni hamulec modelu 85 SX wyposażono w radialnie montowany czterotłoczkowy zacisk, zapewniający optymalizację ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
125 SX 2016 Czyste emocje
Cena: 32.350 PLN

 

 Kto ma ambicje zdobywania tytułów w mistrzostwach świata juniorów, jest skazany na 125 SX. Jego dynamiczny, dwusuwowy silnik łatwo wchodzi na obroty, a w tym sezonie może się pochwalić jeszcze lepszymi osiągami. Dzięki zupełnie nowej ramie i nowemu zawieszeniu tylnego koła z amortyzatorem mocowanym systemem dźwigni przyszli mistrzowie są niemal skazani na 125 SX.

NOWY UKŁAD DOLOTOWY

W modelu 125 SX poprawiono przewód dolotowy między airboxem i gaźnikiem, zapewniając jeszcze lepsze doprowadzenie powietrza do tego drugiego. W przypadku ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
150 SX 2016 Wyższa klasa
Cena: 32.950 PLN

Perfekcyjne połączenie łatwości prowadzenia motocykla klasy 125 z mocą zbliżoną do mocy sprzętu klasy 250. Dzięki jeszcze lepszym osiągom, nowej ramie i nowemu zawieszeniu tylnego koła 150 SX zostawia konkurencję daleko w tyle. Z takim sprzętem można powalczyć z niejednym czterosuwem klasy 250 cm3.

NOWY UKŁAD DOLOTOWY

W modelu 150 SX poprawiono przewód dolotowy między airboxem i gaźnikiem, zapewniając jeszcze lepsze doprowadzenie powietrza do tego drugiego. W przypadku tego chłodzonego cieczą dwusuwa przekłada się to na większą moc i mniej ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
250 SX 2016 Niezrównany dwusuw
Cena: 34.650 PLN

Z dużej pojemności da się dużo wycisnąć ? mocny dwusuwowy silnik o pojemności 250 cm3 zmienia 250 SX w maszynę do zwyciężania. Z nowym zawieszeniem tylnego koła z amortyzatorem mocowanym do wahacza systemem dźwigni i zupełnie nową ramą zawiesza on jeszcze wyżej poprzeczkę w klasie 250 cm3. Jeszcze nigdy wcześniej droga na podium w klasie MX1 nie była tak prosta.

NOWY UKŁAD DOLOTOWY

W 250 SX poprawiono przewód dolotowy między airboxem i gaźnikiem, zapewniając jeszcze lepsze doprowadzenie powietrza do tego drugiego. W przypadku tego chłodzonego ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
250 SX-F 2016 Małolitrażowa dominacja
Cena: 37.350 PLN

Czy jest jakiś lepszy dowód na przewagę 250 SX-F niż zdobycie trzy razy z rzędu mistrzostwa świata w klasie MX2? KTM jednak nie spoczywa na laurach. Nowy model wjeżdża w nowy sezon ze zmodyfikowanym podwoziem i elektrycznym rozrusznikiem. Tylko w ten sposób ten najmniejszy czterosuw KTM-a w klasie MX może nadal gwarantować miejsce w czołówce.

SILNIK

Supernowoczesny czterosuwowy silnik DOHC w 250 SX-F w seoznie 2012 jest wyposażony w elektryczny rozrusznik. Stworzony wzór sprzętu mistrza świata Marvina Musquina zachwyca szerokim użytkowym zakresem obrotów ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
450 SX-F 2016 Pierwszy od startu
Cena: 40.550 PLN

Jeśli potrzebujesz dużej mocy, zwiększenie pojemności skokowej jest ciągle jedynym sensownym rozwiązaniem. Teraz tę moc trzeba jakoś przenieść na nawierzchnię. Wysokiej klasy zawieszenia 450 SX-F umożliwia zawodnikom, nawet na najtrudniejszych torach MX, zamianę brutalnej siły czterosuwowego silnika trakcję możliwą do opanowania. Z jeszcze bardziej wytrzymałym sprzęgłem 450 SX-F zachowuje ciągle czołową pozycję w klasie MX1.

SPRZĘGŁO ZE SPRĘŻYNAMI TALERZOWYMI

W nowo zaprojektowanym sprzęgle 450 EXC-F z masywnym stalowym koszem zastosowano ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
350 SX-F 2016 Pełen odlot
Cena: 39.250 PLN

Na początku była pomysł, by w mistrzostwach świata MX1 wystartować z mniejszą pojemnością skokową, korzystając ze wszystkich zalet lżejszego sprzętu. W efekcie powstał model 350 SX-F i tak narodziła się nowalegenda. Pierwsze zwycięstwo Toniego Caroliego w pierwszych zawodach, a na koniec sezonu zdobyty tytuł mistrza świata - genialność bike?a nie wymaga chyba dalszych uzasadnień. Ze zmodyfikowanym podwoziem nowość sezonu 2010 przechodzi do kolejnej rundy.

RAMA

Nowoczesna rama 350 SX-F z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej jest nie tylko ...

Grupa: MXZobacz więcej >>
Marki

>> KTM
>> Ducati
>> Scrambler
>> Ducati Bikes
Grupy

>> Choppery / Cruisery
>> E-Ride
>> Enduro
>> Freeride
>> Klasyczne
>> Motocykle pojemności 125
>> MX
>> Naked Bike'i
>> Rower
>> Skutery
>> Sportowe
>> Sports Tourer
>> Supermoto
>> Szosowo-turystyczny
>> Turystyczne
Kontakt

EURORIDER S.C.
ul. Zimowa 41
40-318 Katowice

tel. +48 32 256 00 95
e-mail: biuro@eurorider.pl

NIP: 937-266-46-75