Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


Modele
WSZYSTKIE
NOWOŚCI
UŻYWANE
Grupa:
Marka:
125 EXC SIX DAYS 2016 Do zastosowań ekstremalnych
Cena: 34.650 PLN

 

 Model 125 EXC ?ready to race? przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 125 EXC do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 125 EXC Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

NOWA RAMA

Zaprojektowana na nowo rama z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej wyróżnia się jeszcze wyższą ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
125 EXC 2016 Lekkość prowadzenia
Cena: 29 950 PLN

 

Dzięki dziecinnie łatwemu prowadzeniu, niskiej masie i niskim kosztom eksploatacyjnym KTM 125 EXC jest idealnym motocyklem enduro klasy E1. Jego dynamiczny dwusuwowy silnik łatwo wchodzi na obroty i jest najsilniejszy w swojej klasie. W tym sezonie ma jeszcze lepsze osiągi. Powodzenie - głównie wśród najmłodszych zawodników - zapewni temu najlżejszemu na rynku enduro całkowicie zmodyfikowane podwozie z nową ramą.

NOWA RAMA

Zaprojektowana na nowo rama z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej wyróżnia się jeszcze wyższą sztywnością. ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
200 EXC 2016 Perfekcyjne połączenie
Cena: 33.450 PLN

 

Perfekcyjne połączenie łatwości prowadzenia motocykla klasy 125 z mocą typową dla 250 enduro. Specjalny bike, stworzony z myślą o wszystkich, którzy szukają sprzęta dającego frajdę z jazdy, łatwego w prowadzeniu, o perfekcyjnej ergonomii i ekonomicznego w użytkowaniu. Dzięki jeszcze lepszym osiągom i modyfikacji podwozia 200 EXC spełnia ten wymóg jak nigdy przedtem.

NOWA RAMA

Zaprojektowana na nowo rama z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej wyróżnia się jeszcze wyższą sztywnością. Ponadto jeszcze lepiej amortyzuje drgania ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
250 EXC SIX DAYS 2016 Misja sześciodniówka
Cena: 38.250 PLN

 

Model 250 EXC ready to race przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 250 EXC do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 250 EXC Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

WYPOSAŻENIE WERSJI SIX DAYS

• umieszczony w kierownicy przełącznik wyboru charakterystyki pracy silnika • kanapa Camel SXS o ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
250 EXC 2016 Zwycięska maszyna
Cena: 36.250 PLN

 

Czy to ekstremalny rajd enduro, czy też mistrzostwa świata klasy E2, 250 EXC ma zawsze siłę do wskoczenia na podium. Wykazując idealna równowagę między mocą a masą, ten wielokrotny zwycięzca Erzberg Rodeo jest faworytem na ekstremalnie trudnych trasach. Jeszcze lepsze osiągi i zmodyfikowane zawieszenia z nową ramą dają przewagę temu najlżejszemu motocyklowi w klasie E2. Po raz kolejny udowadnia, że dwusuwy KTM-a także w przyszłości będą miały coś do powiedzenia.

NOWA RAMA

Zaprojektowana na nowo rama z wysokiej jakości stali ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
300 EXC SIX DAYS 2016 Na szalę zwycięstwa
Cena: 39.550 PLN

 

Model 300 EXC ?ready to race? przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 300 EXC do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 300 EXC Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

WYPOSAŻENIE WERSJI SIX DAYS

• umieszczony w kierownicy przełącznik wyboru charakterystyki pracy silnika • kanapa Camel SXS ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
300 EXC 2016 Lepszy niż kiedykolwiek
Cena: 37.350 PLN

 

Czasami nie ma innej drogi, jak sięgnięcie po sprzęt z większą pojemnością skokową. Gdy potrzebna jest brutalna siła, wtedy na scenę wkracza 300 EXC. Jego dwusuwowy silnik wyróżnia wysoki moment obrotowy i niesamowita moc, bez trudu radząca sobie z niewielką masą maszyny. Teraz z jeszcze większą mocą i zmodyfikowanymi zawieszeniami, 300 EXC jest idealnym towarzyszem podczas trudnych technicznie zawodów cross country lub na hardkorowej trasie enduro.

MOC I MASA

Proste rozwiązania techniczne dwusuwowego silnika mają swoje niewątpliwe ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
250 EXC- F SIX DAYS 2016 Wersja legendarna
Cena: 41.450 PLN

 

250 EXC-F to model ready to race, czyli w tym przypadku przygotowany do startu w Sześciodniówce. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Elementy wyposażenia dodatkowego przygotowują 250 EXC-F do tej ekstremalnej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada sprzętów KTM-a. 250 EXC Six Days wersja z ramą lakierowaną na pomarańczowo, taki jak maszyny z teamu fabrycznego KTM-a.

SILNIK

Kompaktowy i nowoczesny silnik czterosuwowy w 250 EXC-F wyróżniają nowa ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
250 EXC- F 2016 Wyjątkowe prowadzenie
Cena: 39.250 PLN

 

Jazda na 250 EXC-F jest niemal gwarancją zajęcia miejsca w czołówce w ekstremalnych enduro. Znany ze swojej mocy sprzęt już od niskich obrotów aż do 13 000 obr/min prezentuje się z silniejszym czterosuwowym silnikiem z rozrządem DOHC, nowym wtryskiem paliwa, nowym elektrycznym rozrusznikiem i topowym podwoziem. Dziecinnie proste prowadzenie 250 ECX-F jest już tradycją.

SILNIK

Kompaktowy i nowoczesny czterosuwowy silnik 250 EXC-F wyróżniają nowa konstrukcja głowicy, ekstremalnie szeroki zakres prędkości obrotowych i jeszcze lepsze osiągi. ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
350 EXC- F 2016 Najlepszy w swojej klasie
Cena: 39.750 PLN

 

Jazda na 350 EXC-F jest niemal gwarancją zajęcia miejsca w czołówce w ekstremalnych enduro. Znany ze swojej mocy sprzęt już od niskich obrotów aż do 13 000 obr/min prezentuje się z silniejszym czterosuwowym silnikiem z rozrządem DOHC, nowym wtryskiem paliwa, nowym elektrycznym rozrusznikiem i topowym podwoziem. Dziecinnie proste prowadzenie 350 ECX-F jest już tradycją.

SILNIK

Kompaktowy i nowoczesny czterosuwowy silnik 350 EXC-F wyróżniają nowa konstrukcja głowicy, ekstremalnie szeroki zakres prędkości obrotowych i jeszcze lepsze osiągi. ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
350 EXC-F SIX DAYS 2016 Stworzony do ekstremalnych zadań
Cena: 42.450 PLN

 

Model 350 EXC-F ready to race przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 350 EXC-F do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 350 EXC-F Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

WYPOSAŻENIE WERSJI SIX DAYS

• umieszczony w kierownicy przełącznik wyboru charakterystyki pracy silnika • kanapa Camel ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
450 EXC SIX DAYS 2016 Twardy jak kamień
Cena: 42.450 PLN

 

Model 450 EXC ready to race przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 450 EXC do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 450 EXC Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

WYPOSAŻENIE WERSJI SIX DAYS

• umieszczony w kierownicy przełącznik wyboru charakterystyki pracy silnika • kanapa Camel SXS o ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
450 EXC 2016 Punkt odniesienia
Cena: 34 600 PLN

 

Bez wątpienia 450 EXC jest najczęściej używanym sprzętem w enduro, odnoszącym zwycięstwa w mistrzostwach świata klasy E2. Został on zmodyfikowany i odchudzony niemal w każdym miejscu, począwszy od ramy, przez zastosowanie wtrysku paliwa, aż po lekkie materiały. Przede wszystkim nowe podwozie i nowo skonstruowany silnik OHC zwiększają przewagę 450 EXC nad konkurencją o kolejną długość maszyny. Ekstremalnie lekki, superdynamiczny, z ogromną mocą ? typowy zwycięzca.

NADWOZIE

Nowe linie 450 EXC, z bardzo wąskim siedzeniem i plastikami, ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
500 EXC SIX DAYS 2016 Niezrównany w swojej klasie
Cena: 44.150 PLN

 

Model 500 EXC ready to race przygotowany największej na świecie imprezy enduro - International Six Days Enduro. Sześć dni, ponad tysiąc kilometrów tras, 40 godzin spędzonych na motocyklu - nie lada wyzwanie nie tylko dla jeźdźca. Specjalny pakiet akcesoriów przygotowuje 500 EXC do tej imprezy, w której ponad połowa zawodników dosiada KTM-ów. 500 EXC Six Days - wersja fabryczna z pomarańczową ramą teamu KTM.

WYPOSAŻENIE WERSJI SIX DAYS

• umieszczony w kierownicy przełącznik wyboru charakterystyki pracy silnika • kanapa Camel SXS o ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
500 EXC 2016 Superodjazd
Cena: 41.850 PLN

 

Apetyt bez końca. Dla tych, którzy zawsze chcą jeszcze więcej, KTM ma 500 EXC. Perfekcyjnie, niemal niekończąca się moc, niska masa i niedoścignione zawieszenia wyróżniają to uniwersalne enduro: mocna, sportowa maszyna do zadań specjalnych, niedościgniona pod względem masy i prowadzenia. 500 EXC prowadzi w klasie E3 prostą drogą na podium.

NADWOZIE

Nowe linie 500 EXC, z bardzo wąskim siedzeniem i plastikami, poprawiają ergonomię i zapewniają jeszcze łatwiejsze i precyzyjniejsze prowadzenie. Wydłużony tylny błotnik jeszcze skuteczniej ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
690 Enduro R Przyjemność dynamicznych zakrętów
Cena: 38 500 PLN

Mocny silnik, fajny wygląd, fantastyczne podwozie set-up i optymalna ergonomia - KTM 690 Enduro R łączy wybitne walory offroad z doskonałą możliwością wszechstronnego podróżowania. Doskonale czuje się w mieście i na drogach wiejskich, zarówno na terenie żwirowym i twardym.Wysoki moment obrotowy jednocylindrowego silnika łączy klasyczną koncepcję Enduro z state-of-the-art technologii i sportowym wszechstronną przydatnością do codziennego użytku. Doskonała jakość wykonania i imponujące dane odzwierciedlają typową filozofię firmy KTM.

Elektroniczny system ...

Grupa: EnduroZobacz więcej >>
Marki

>> KTM
>> Ducati
>> Scrambler
>> Ducati Bikes
Grupy

>> Choppery / Cruisery
>> E-Ride
>> Enduro
>> Freeride
>> Klasyczne
>> Motocykle pojemności 125
>> MX
>> Naked Bike'i
>> Rower
>> Skutery
>> Sportowe
>> Sports Tourer
>> Supermoto
>> Szosowo-turystyczny
>> Turystyczne
Kontakt

EURORIDER S.C.
ul. Zimowa 41
40-318 Katowice

tel. +48 32 256 00 95
e-mail: biuro@eurorider.pl

NIP: 937-266-46-75